קֶטְלְבֶּלְס

לימודי המשך – קורס מדריכי קטלבלס – שלב 1

קורס קטלבלס – תכנית מקצועית, עשירה ומקיפה שתכניס אתכם לעולם הקטלבלס, למידה דרך תנועה של תרגילי הקטלבל על רצפיו השונים.
תכנית מקצועית, עשירה ומקיפה שתכניס אתכם לעולם הקטלבלס, למידה דרך תנועה של תרגילי הקטלבל על רצפיו השונים
1. הקניית ידע אישי בסיסי לשימוש בטוח ויעיל עם הקטלבל 
2. הכרת סגנונות התרגול באמצעות קטלבלס.
3. בניית רצפי תרגילים ומערכי שיעור קטלבלס – לסטודיו, לאימונים קבוצתיים, לאימונים אישיים.
4. מגוון טכניקות, תרגילים והתאמת דרגות הקושי לרמות שונות.
5. לימוד והבנה של תיאורית התרגול תנועתי ויישומה הלכה למעשה בתרגול הקטלבלס
6. דגשים לתרגול בטוח למניעת פציעות.

מובילים את הקטלבל בישראל משנת 2006. תכנית הקורס פותחה על ידי אורי הירש , מייסד אימון הקטלבלס בישראל.
מירי נמנוב, מדריכת חדר כושר
קרא עוד
קורס מקצועי, קוסם. מוכן לעזור מעבר לרגיל, עוזר לנו בלהבין את המגבלות והפציעות שלנו טוב יותר. היה מהמם!
סרחיו מירקין, מדריך חדר כושר
קרא עוד
הקורס תרם לי בהבנה שלי איך נכון לעבוד עם קטלבל. קורס מעניין, קולע ולא מפוזר, ענייני. אורי מקצוען בתחום הקטלבלס. תענוג לראות שעוד קיימים מכונים שהם נאמנים למקורות.
אמיתי שמואלי, מאמן כושר אישי
קרא עוד
הקורס תרם: מאוד להכרת הקטלבלס, לעבודה בטכניקה נכונה וכיצד להעביר את הידע בביצוע תרגילים ומתן דגש על ביצוע נכון למתאמנים. אורי מאמן מצוין!!! החומר מוסבר בצורה בהירה ומאוד מקצועית ועניינית. הערך המוסף שאורי מביא לקורס כמו תרגילי החימום והידע המקצועי הנלווה לקטלבלס מוסיף המון ותורם לתחושה של בטיחות, ביטחון, אמנות ועבודה נכונה במנחי גוף נכונים!
גלעד דבוש , מדריך קטלבלס, חדר כושר וקרוספיט
קרא עוד
הקורס חידד ושיפר לי תרגילים שהכרתי הדרכה מקיפה ומענינת תוך התייחסות ומתן פתרון של כל בעיה ושאלה.
אייל קולורני , מדריך קטלבלס, כושר
קרא עוד
למדתי מספר דרכים מעניינות להעביר את השיטה למתאמנים, נתן לי זמן להתרכז בכיוון אחד ספיציפי. אווירה כיפית, נעימה, חוויה שחשובה להרבה מדריכים לעבור בתחום. אורי הוא אדם מקצועי. נעים. רואים שהוא חי את מה שהוא מאמין בו. הקורס הוא חוויה שכל מאמן כושר צריך לחוות כדי שיעביר את הידע ואת האימון בצורה טובה, יעילה ובטיחותית.
גבריאל מוסקוביץ' , מדריך קטלבלס, חדר כושר
קרא עוד
הקורס תרם לי מאוד ברמת הידע שלו. הקורס תרם לי הרבה ברמת החשיבות של התנועה. אהבתי מאוד את הקטלבלס והבנתי שזה תחום שהייתי רוצה להתפתח בו ולהעמיק הרבה יותר את הידע שלי. אני חושב שברמה הבסיסית אורי מעביר את הקורס מעולה. בשבילי הקורס היה נהדר , נתן לי הרבה כלים וידע. מה שלא היה לי בתחום בכלל.
א', קצין אימון גופני – יחידה מיוחדת – משטרה
קרא עוד
הכרות חשובה בתחום הכושר הגופני ששינתה לי הרבה בחשיבה איך לאמן ובאיזה כלים להשתמש. התנסות מעשית, שלי היא חשובה מאוד וחדשה. אורי העביר את הקורס בצורה מקצועית מאוד, הפגין ידע מרשים ביותר ורחב מאוד בהרבה נושאים שקשורים לכושר גופני, ידע לענות בהרחבה על הנשאל ועשה זאת בהבנה. שיטת האימון שונה ממה שנהגתי לעשות בעבר. הגדולה של האימון כמו שלמדנו, מערב המון ביחד וזה הרווח הגדול של האימון.
עמיחי איפרגן , מדריך קטלבלס , חדר כושר
קרא עוד
הקורס נתן לי ביטחון ביכולות האתלטיות שלי ובידע שרכשתי הקורס פתח לי צוהר לחרות ולאתגר גופני ואינטלקטואלי אורי מעביר את הקורס בענווה ובכבוד ועם נכונות לעזור וללמד. הענווה והיכולת להקנות ביטחון עוזרות לאורי להעביר את הידע העצום שיש לו. מאוד. הייתי מוסיף קצת יותר תרגול של תרגילים מורכבים כמו…..הפכתי לשגריר
אור טובי, מדריך קטלבלס , חדר כושר
קרא עוד
"אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי , משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו". "הקורס העניק לי ידע בשיטת אימון בעלת פוטנציאל עצום, אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי, משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו. זה לא דומה לשום דבר שעשיתי בעבר, מאוד התחברתי לקטלבלס ואני משוכנע שזאת שיטה שאצליח להתמיד בה לאורך זמן. אדם שאוהב להתאמן, לשפר את הכושר הגופני ולהישאר בריא, חייב לנסות"
מיכאל סון, מדריך קטלבלס , מאמן כושר
קרא עוד
"אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול". "אתה בא, עובד, לומד, מתנסה והולך הביתה לתרגל – הדרך ללמוד!.. קורס שווה מאוד! שווה כל אגורה. אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול מאוד נעים להיות תלמיד של מורה צנוע… הבסיס החזק שהועבר טוב נותן לך חופש תנועה עצמאי אחרי הקורס."
עידן ודרריו, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
קרא עוד
"מבחינתי קטלבלס הוא האימון המושלם". "אימון הקטלבלס תרם לפיתוח היכולות שלי בתחום הכושר, גמישות, כוח וכו'.היכולת הקשבה לגוף, ליכולות ולאני שלי. אימון הקטלבלס נותן ומפתח יכולות הקשורות בתנועות ובפונקציות השונות של הגוף, לאחר שנים בחדר הכושר בהרמת משקולות, הבנתי את המשמעות של אימון תנועתי.
עידן ודרריו, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
קרא עוד
"מבחינתי קטלבלס הוא האימון המושלם". "אימון הקטלבלס תרם לפיתוח היכולות שלי בתחום הכושר, גמישות, כוח וכו'.היכולת הקשבה לגוף, ליכולות ולאני שלי. אימון הקטלבלס נותן ומפתח יכולות הקשורות בתנועות ובפונקציות השונות של הגוף, לאחר שנים בחדר הכושר בהרמת משקולות, הבנתי את המשמעות של אימון תנועתי.
הקודם
הבא

אנחנו עוסקים בקטלבלס משנת

העברנו

מחזורים

את הקורס סיימו בהצלחה 

מדריכי קטלבל

מועדי קורסים וסדנאות :

מחזורתאריךשעותמיקום
סדנת קטלבלאפריל 2019רביעי 9:00 – 11:00איתנים קטלבלס - הרצליה
סדנת קטלבלמועד מתוכנן לפתיחת הקורס : ינואר-פברואר 2019שישי 12:00 – 17:00איתנים קטלבלס - הרצליה
קורס קטלבלס 31מועד מתוכנן לפתיחת הקורסאיתנים קטלבלס - הרצליה

מטרת הקורס :

הקניית ידע לתרגול אישי והכשרת מדריכי קטלבלס ותרגול תנועתי, לשיעורים קבוצתיים ואימונים אישיים. לימוד והבנה של תיאורית התרגול תנועתי ויישומה הלכה למעשה בתרגול הקטלבלס. למידה מעורבת – הרצאות מלוות במצגות ולמידה דרך תנועה.

קהל יעד :

מדריכי חדר כושר ♦ פילאטיס ♦ אירובי ♦ תנועה ומחול ♦ סטודיו ♦ פונקצינאלי ♦ ג'יירוטוניק ♦ מאמנים אישיים ♦ מורים לחינוך גופני ♦ מאמני סבולת וטריאתלון ♦ קרוספיט ♦ TRX ועוד
המעוניינים להתמקצע, להתקדם בידע המקצועי, להכיר ולהרגיש את יכולת התנועה בגוף, להוסיף עומק לאימון, רעיונות ותרגילים. הקורס מתאים גם למדריכים שעברו הכשרות קטלבלס אחרות ולמתרגלים אשר מעוניינים בהרחבת ההכרות עם אימון פונקציונלי והקטלבלס בפרט.

תעודת מדריך קטלבל :

בתום הקורס תוענק תעודה מטעם תעודת מדריך קטלבלס מטעם איתנים קטלבלס. (אימון קטלבל אינו כלול בחוק הספורט – עפ"י החוק, על מנת להדריך קטלבלס חובה להיות בעל תעודת הסמכה להדרכת כושר גופני ובריאות.)

רכז הקורס :

אורי הירש – מייסד אימון הקטלבלס בישראל ומעביר קורסי הסמכה בתחום.

מחיר הקורס :

דמי רישום : 150 ₪
שכר לימוד : 950 ₪

– ייתכנו שינויים במועד פתיחת/סיום הקורס
– מספר המקומות בכל קורס מוגבל
– פתיחת הקורס מותנית במספר משתתפים מינמלי

הרשמה לסדנת קטלבלס : Get-up, Dead-Lift, Swing

קורס מדריכי קטלבלס – מפגש ראשון

פתיחה והכרות עם הקורס
מודל תרגול תנועתי – מטרות, מרכיבים… א'
קטלבלס : Get-upDead-Lift

חלק שני
מודל תרגול תנועתי – ב'
מבנה הקטלבלס וייחודו
קטלבלס : Swing

הרשמה לסדנת קטלבלס : Rack position, Clean, Squat, Press, Wind-mill

קורס מדריכי קטלבלס – מפגש שני

מודל תרגול תנועתי – ג'
קטלבלס : Rack position, CleanSquat

חלק שני
מודל תרגול תנועתי – ד'
קטלבלס : PressWind-mill

 

הרשמה לסדנת קטלבלס :מבוא לקטלבל ספורט Snatch

קורס מדריכי קטלבלס – מפגש שלישי

עקרונות, דגשים ובטיחות עבודה עם הקטלבלס. תרגילי קטלבלס מכל האסכולות (כושר וספורט) וסינרגיה של הסגנונות.
קטלבלס : מבוא לקטלבל ספורט  Snatch

אימוני מדריך, אוצר תרגילי עזר ותרגילים משלימים לקטלבל טעויות נפוצות, מיומנות לימוד, התאמה ובניית תוכנית אימון למתאמנים באימון אישי ושעורי סטודיו. סודות הקטלבלס, הפרטים הקטנים, השלמות ומבחן יכולת.

מטובי מדריכי הקטלבלס בישראל, על הקורס שלנו

ההיסטוריה של הקטלבלס

משקולות הקטלבלס, כפי שאנו מכירים אותן כיום, הובאו לאירופה על ידי סוחרים מיוון העתיקה ומפרס, והן שימשו במקור ככלי למדידת סחורות חקלאיות. מראשית המאה ה- 18 מופיע הקטלבל ברוסיה- חוואים ועובדי נמל רוסים השתמשו במשקולות הקטלבלס כיחידת מידה. במקור השתמשו בחצי פוד (8 ק"ג) , פּוּד (16 ק"ג) , פוד וחצי ( 24 ק"ג) ושני פוד (32 ק"ג) .

עשור לקטלבלס

משיחות שהיו לי עם יוצאי ברית המועצות בישראל, אני שומע תסכול רב על מצב הקטלבלס התחרותי בישראל. אין מתחרים, אין תקציב, אין מתאמנים, הישראלים חלשים ... ב 2006 לפני שהבאתי את הקטלבלס לישראל, ישראל הייתה שממה מבחינת קטלבלס (להוציא קומץ זניח של יוצאי ברה"מ שעשו את זה לבד בבית ושם זה גם נשאר), רוב האנשים הרימו גבה, הסתכלו בחשש, ושאלו מה זה בכלל קטלבלס ? זה מסוכן, לא בטוח ... ההתנגדות או הגיחוך לקטלבלס הייתה במיינסטרים. לא הייתה אפשרות לרכוש קטלבל בישראל, לא היו מדריכים, לא היו מכונים ומרכזים להכשרת מדריכי קטלבלס... שממה.

קיצורי קטלבלס

פעם ראשונה בקטלבלס ? לא מכיר את שמות התרגילים ? לנוחיותך, רשימת קיצורי התרגילים שיעזרו לכך להבין מי נגד מי… מוזמן לבדוק לעתים קרובות את הרשימה (החלקית…) היא מתעדכנת מעת לעת… אם חסר תרגיל או יש לך להוסיף, מוזמן להגיב…

קטלבלס לנשים

השפעת אימון הקטלבלס על נשים עשויה להיות שונה מהשפעת האימון על גברים, לאור העובדה שקיימים הבדלים גופניים בין נשים לגברים, הורמון הטסטוסטרון נמוך אצל נשים לעומת גברים וכתוצאה מכך רמת העלייה במסת השריר, נמוכה יותר מאשר אצל גברים. אולם, צפוי שיפור ניכר ביכולת התנועתית, במרכיבי הכושר הגופני, ובהופעה החיצונית בשל שריפת שומן מוגברת, שיפור בקצב חילוף החומרים וירידה במשקל (בשילוב תוכנית תזונתית מתאימה).

קטלבלס ולמידה

"תרגש אותי", "תחדש לי", "למה אתה חוזר כל הזמן על אותם התרגילים?", "אבל עשינו את התרגיל הזה באימון הקודם?" תרגול מאומץ ומאתגר, שינויי התרגילים בכל אימון מגדיל את הגירוי הגופני ומונע הסתגלות של הגוף למאמץ ובכך מביא את המתאמן לתוצאות מהירות וטובות יותר מבחינת ירידה במשקל, חיטוב הגוף ושיפור מרכיבי הכושר הגופני.

קטלבל | רבי עקיבא 50 הרצליה | 077-540-8885 ​ | פייסבוק איתנים ספורט | וואטסאפ 
שעות פעילות | א' – ה' 8:00-11:00 – 16:00-21:00 | שישי 8:00-12:00
דואר אלקטרוני: info@functionaltraining.co.il

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
דילוג לתוכן