סדנת קטלבל

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם לתוך עולם הקטלבלס ורוצים להתחיל בצורה הטובה ביותר הסדנא הזו עבורכם! לימוד ותרגול : Get-up, Dead-Lift , 2H Swing , 1H Swing , Clean , Press, Push-Press

מטרת הסדנא

סדנת הקטלבל מיועדת למאמני כושר המעוניינים להתמקצע, להתקדם בידע המקצועי בתחום האימון הפונקציונאלי, להכיר ולהרגיש את יכולת התנועה בגוף, להוסיף עומק לאימון, רעיונות ותרגילים וללמוד איך לתרגל בצורה ראויה עם הקטלבלס.

קטלבל – אורי הירש בערוץ 10

קטלבל האימון היחיד שהקים אותי מהספה

קטלבל – אורי הירש בערוץ 2

התכנים בסדנא :

– מה זה תרגול תנועה (אימון פונקציונלי) ומה ההיגיון בתרגול הקטלבלס
– הקניית ידע אישי בסיסי לשימוש בטוח ויעיל עם הקטלבל
– כלים מעשיים לתרגול קטלבלס.
– מבנה הקטלבלס וייחודו.
– לימוד ותרגול : Dead-Lift , 2H Swing , 1H Swing , Clean , Press, Push-Press
והתאמת התרגילים למבנה המתרגל.
– ועוד סודות שאף אחד לא סיפר לך על הקטלבלס…

משך הסדנא : כשעה וחצי
מיקום הסדנא : מכון איתנים, רבי עקיבא 50 הרצליה
מחיר הסדנא : 100 ש"ח למשתתף

קהל יעד :

מדריכי פילאטיס ♦ אירובי ♦ תנועה ומחול ♦ סטודיו ♦ פונקצינאלי ♦ ג'יירוטוניק ♦ מאמנים אישיים ♦ מורים לחינוך גופני ♦ מאמני סבולת וטריאתלון ♦ קרוספיט ♦ TRX ועוד

מועדי קורסים וסדנאות :

מחזורתאריךשעותמיקום
קורס קטלבלס 3011/7/2018רביעי 9:00 – 14:00איתנים קטלבלס - הרצליה
סדנת קטלבלמועד מתוכנן לפתיחת הקורס : ינואר-פברואר 2019שישי 12:00 – 17:00איתנים קטלבלס - הרצליה
קורס קטלבלס 31מועד מתוכנן לפתיחת הקורס : 1 מרץ 2019שישי 12:00 – 17:00איתנים קטלבלס - הרצליה

מטובי מדריכי הקטלבלס בישראל, על הקורס שלנו

ההיסטוריה של הקטלבלס

משקולות הקטלבלס, כפי שאנו מכירים אותן כיום, הובאו לאירופה על ידי סוחרים מיוון העתיקה ומפרס, והן שימשו במקור ככלי למדידת סחורות חקלאיות. מראשית המאה ה- 18 מופיע הקטלבל ברוסיה- חוואים ועובדי נמל רוסים השתמשו במשקולות הקטלבלס כיחידת מידה. במקור השתמשו בחצי פוד (8 ק"ג) , פּוּד (16 ק"ג) , פוד וחצי ( 24 ק"ג) ושני פוד (32 ק"ג) .

קיצורי קטלבלס

פעם ראשונה בקטלבלס ? לא מכיר את שמות התרגילים ? לנוחיותך, רשימת קיצורי התרגילים שיעזרו לכך להבין מי נגד מי… מוזמן לבדוק לעתים קרובות את הרשימה (החלקית…) היא מתעדכנת מעת לעת… אם חסר תרגיל או יש לך להוסיף, מוזמן להגיב…

קטלבלס לנשים

השפעת אימון הקטלבלס על נשים עשויה להיות שונה מהשפעת האימון על גברים, לאור העובדה שקיימים הבדלים גופניים בין נשים לגברים, הורמון הטסטוסטרון נמוך אצל נשים לעומת גברים וכתוצאה מכך רמת העלייה במסת השריר, נמוכה יותר מאשר אצל גברים. אולם, צפוי שיפור ניכר ביכולת התנועתית, במרכיבי הכושר הגופני, ובהופעה החיצונית בשל שריפת שומן מוגברת, שיפור בקצב חילוף החומרים וירידה במשקל (בשילוב תוכנית תזונתית מתאימה).

עשור לקטלבלס

משיחות שהיו לי עם יוצאי ברית המועצות בישראל, אני שומע תסכול רב על מצב הקטלבלס התחרותי בישראל. אין מתחרים, אין תקציב, אין מתאמנים, הישראלים חלשים ... ב 2006 לפני שהבאתי את הקטלבלס לישראל, ישראל הייתה שממה מבחינת קטלבלס (להוציא קומץ זניח של יוצאי ברה"מ שעשו את זה לבד בבית ושם זה גם נשאר), רוב האנשים הרימו גבה, הסתכלו בחשש, ושאלו מה זה בכלל קטלבלס ? זה מסוכן, לא בטוח ... ההתנגדות או הגיחוך לקטלבלס הייתה במיינסטרים. לא הייתה אפשרות לרכוש קטלבל בישראל, לא היו מדריכים, לא היו מכונים ומרכזים להכשרת מדריכי קטלבלס... שממה.

קטלבלס ולמידה

"תרגש אותי", "תחדש לי", "למה אתה חוזר כל הזמן על אותם התרגילים?", "אבל עשינו את התרגיל הזה באימון הקודם?" תרגול מאומץ ומאתגר, שינויי התרגילים בכל אימון מגדיל את הגירוי הגופני ומונע הסתגלות של הגוף למאמץ ובכך מביא את המתאמן לתוצאות מהירות וטובות יותר מבחינת ירידה במשקל, חיטוב הגוף ושיפור מרכיבי הכושר הגופני.

לקבלת מידע, ייעוץ והכוונה

קטלבל | רבי עקיבא 50 הרצליה | 077-540-8885 ​ | פייסבוק איתנים ספורט | וואטסאפ 
שעות פעילות | א' – ה' 8:00-11:00 – 16:00-21:00 | שישי 8:00-12:00
דואר אלקטרוני: info@functionaltraining.co.il

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
דילוג לתוכן