איתנים קטלבלס

על הקורס...

הקורס תרם לי בחידוד טכניקות תרגילים שונים בקטלבלס. CUES והנחיות ללימוד תרגילים באמצעות קטלבלס. עבודה יעילה יותר עם FOAM ROLLER. מועבר ידע רב, בצורה לא פרונטלית אלא חוויתית.
איתן חמד, מדריך חדר כושר ו Gymnastics Strength Training
הקורס תרם לי להבין מהיכן מגיעה התנועה, כיצד לאחוז את הקטלבל, תנועות חדשות, שרשרת תנועתית באימון, טכניקה!!! הגעתי עם כאב גב עקב פריצת דיסק ונדהמתי מהדאגה סביבי. אורי עזר לי מיד וחזרתי מאושרת מאוד ועם הפחתה משמעותית בכאב. אורי מעביר את הקורס בצורה ברורה מאוד ובפשטות, מפרק כל תנועה לחלקים על מנת שנפנים את התנועה, מתעכב על פרטים קטנים.
יוסף סיגל , מדריכת כושר ופילאטיס
קורס מקצועי, קוסם. מוכן לעזור מעבר לרגיל, עוזר לנו בלהבין את המגבלות והפציעות שלנו טוב יותר. היה מהמם!
מירי נמנוב, מדריכת חדר כושר
הקורס תרם לי בהבנה שלי איך נכון לעבוד עם קטלבל. קורס מעניין, קולע ולא מפוזר, ענייני. אורי מקצוען בתחום הקטלבלס. תענוג לראות שעוד קיימים מכונים שהם נאמנים למקורות.
סרחיו מירקין, מדריך חדר כושר
הקורס מקצועי מאוד, יש יחס אישי. אורי והעוזרים שלו מקסימים ומקצועיים.
אביב קאלו , מדריכת חדר כושר
הקורס שיפר טכניקה, כלי למידה למתאמנים שלי, אורי מקצועי מאוד.
שי מדר, מאמן ריצה וכושר
הקורס תרם: מאוד להכרת הקטלבלס, לעבודה בטכניקה נכונה וכיצד להעביר את הידע בביצוע תרגילים ומתן דגש על ביצוע נכון למתאמנים. אורי מאמן מצוין!!! החומר מוסבר בצורה בהירה ומאוד מקצועית ועניינית. הערך המוסף שאורי מביא לקורס כמו תרגילי החימום והידע המקצועי הנלווה לקטלבלס מוסיף המון ותורם לתחושה של בטיחות, ביטחון, אמנות ועבודה נכונה במנחי גוף נכונים!
אמיתי שמואלי, מאמן כושר אישי
הקורס תרם לידע המקצועי שלי ולהבנת המהות של האימון הפונקציונלי. הקורס היה מעבר למה שציפיתי, מאוד שמחה שעשיתי אותו, משאיר טעם של עוד. הקורס פתח לי אפשרויות שונות ואחרות להסתכלות על האימון.
אלכסנדרה פרימק , מדריכת קטבלס, כושר, סטודיו ושחיה
ללא ספק היה מהנה, מעניין ומאתגר. ממליץ לכל חבריי המאמנים לעבור את הקורס אצל אורי הירש. פותח את הראש לסגנון אימון ייחודי ומאתגר.
רן אהרון , מדריך קטלבלס מאמן אישי וחדר כושר
הקורס חידד ושיפר לי תרגילים שהכרתי הדרכה מקיפה ומענינת תוך התייחסות ומתן פתרון של כל בעיה ושאלה.
גלעד דבוש , מדריך קטלבלס, חדר כושר וקרוספיט
הקורס תרם לי רבות בהכרת הסביבה עם הקטלבלס, שיפור גמישות. קורס מעניין מאוד, משכיל מאוד הדרכה מקיפה ומעניינת תוך התייחסות ומתן פתרון של כל בעיה ושאלה. ממליץ בחום!
שלומי אשורי , מדריך קטלבלס וחדר כושר
הקורס תרם לי באופן המקצועי בראייה שונה של מהות הכושר, בשיפור וחידוד התנועות, שיפור בהבנת תרגול תנועתי תפקודי וכמובן הכרות עם הקטלבלס לעומק. ממצה! מעניין! מלמד! אורי מלמד באופן ענייני ממוקד בתחום. התכנים היו מעניינים מלאים והועברו בצורה יעילה.
יוסי כהן , מדריך קטלבלס, כושר וקרוספיט
מאוד התרשמתי מהידע שיש לאורי ומשיטת העברת החומר שהיא מעשית. מאוד חשוב להרגיש את התרגול ואת הטעויות הנפוצות על מנת שנוכל לתקנם. הידע שלי בתחום הקטלבלס התרחב ואני בהחלט מרגיש שהשתפרתי.
יונה שוובל , מדריך קטלבלס וקרוספיט
למדתי מספר דרכים מעניינות להעביר את השיטה למתאמנים, נתן לי זמן להתרכז בכיוון אחד ספיציפי. אווירה כיפית, נעימה, חוויה שחשובה להרבה מדריכים לעבור בתחום. אורי הוא אדם מקצועי. נעים. רואים שהוא חי את מה שהוא מאמין בו. הקורס הוא חוויה שכל מאמן כושר צריך לחוות כדי שיעביר את הידע ואת האימון בצורה טובה, יעילה ובטיחותית.
אייל קולורני , מדריך קטלבלס, כושר
קורס מאתגר ומעניין. מומלץ לעוסקים בתחום האימונים והכושר. התייחסות של אורי נעימה ומקצועית, התייחסות מעמקיה לכל בעיה שצצה במהלך התרגול.
נטע לווינהוף , מדריכת קטלבלס, חדר כושר
הקורס שיפר לי את התנועתיות. חיזק לי את הבטחון בעבודה עם קטלבל. גרם לי לעבוד ולהזיע. רכישת טכניקה ומיומנות תוך כדי עבודה בלי יותר מדי דיבורים ובלבולי מוח. אורי מדריך מעולה עם הרבה ידע בתחום, הלימוד מתבצע בהדרגה תוך כדי רכישת המיומניות הנדרשות תוך כדי עבודה ולא בתאוריה. ללא ספק הקורס השאיר לי טעם של עוד. הקורס חידד לי הרבה נקודות חסרות בעבודה עם קטלבל שהיו לי תוך כדי אימוני הקרוספיט שאני עושה.
אלון שחם, מדריך קטלבלס, קרוספיט , נינג'יטסו
הקורס תרם לי מאוד ברמת הידע שלו. הקורס תרם לי הרבה ברמת החשיבות של התנועה. אהבתי מאוד את הקטלבלס והבנתי שזה תחום שהייתי רוצה להתפתח בו ולהעמיק הרבה יותר את הידע שלי. אני חושב שברמה הבסיסית אורי מעביר את הקורס מעולה. בשבילי הקורס היה נהדר , נתן לי הרבה כלים וידע. מה שלא היה לי בתחום בכלל.
גבריאל מוסקוביץ' , מדריך קטלבלס, חדר כושר
ההבנה שלי בעבודה עם קטלבלס השתפרה מאוד. כמו כן זה שיפר לי את הבנת התנועתיות של הגוף. הקורס הכי טוב שיש ואני ממליץ מאוד.
דארן פילדס , מדריך קטלבלס, חדר כושר
הקורס העניק לי ידע של עוד תחום שהולך ומתפתח יצירתיות אם בכלי הקטלבל או בטכניקת למידה קורס מעניין ,מאתגר, ממליץ !. אורי, מעביר את הקורס בצורה טובה ומקצועית תוך התחשבות בכל אחד מהתלמידים לבעיותיו ומגבלותיו ומוצא פתרונות במקום. הקורס מועבר באווירה טובה.
מתן אלבז , מדריך קטלבלס , חדר כושר
הכרות חשובה בתחום הכושר הגופני ששינתה לי הרבה בחשיבה איך לאמן ובאיזה כלים להשתמש. התנסות מעשית, שלי היא חשובה מאוד וחדשה. אורי העביר את הקורס בצורה מקצועית מאוד, הפגין ידע מרשים ביותר ורחב מאוד בהרבה נושאים שקשורים לכושר גופני, ידע לענות בהרחבה על הנשאל ועשה זאת בהבנה. שיטת האימון שונה ממה שנהגתי לעשות בעבר. הגדולה של האימון כמו שלמדנו, מערב המון ביחד וזה הרווח הגדול של האימון.
א', קצין אימון גופני – יחידה מיוחדת – משטרה
הקורס יסודי עם דגש על הפרטים הקטנים, גרם לי לשים לב יותר לתנועתיות ופשטות היא לא מילה גסה. אני מרגיש בשל ומסוגל להדריך מתאמנים בקטלבלס וזו היתה המטרה התרשמתי מהידע הרב האצור באורי, התרשמתי מההעברה הצנועה מללכת עם האמת שלך עד הסוף מבלי להתפשר. הקורס ענה על ציפיותיי שלא ידעתי מהם לפני. ציפיותי השתנו במהלך הקורס. האימון דורש משמעת עצמית גבוהה ויכולת להתמיד בפעילות "סיזיפית". טוב עבורי כפעילות משלימה לסיבולת למרחקים ארוכים.
תומר בסקינד , מדריך קטלבלס , מאמן חדר כושר, טריאתלון
הקורס נתן לי כלים נוספים לאימון פונקציונלי ולהדרכה. קורס מקצועי, מאוד מהנה, לאורי יש ידע רב ומאוד מקצועי אימון לא קל אבל מביא לתוצאות בזמן הקצר ביותר.
צביה שמעוני , מדריכת קטלבלס ,חדר כושר
צברתי בקורס ידע בתחום שלא הכרתי לפני העברתי אימונים אישיים מגוונים יותר הקורס חדשני, מאתגר ומספק בצורה בלתי רגילה. דרך הקורס הצלחתי לפתוח את הראש שלי אל עולם מגוון ומאתגר ביותר. הידע הזה שווה כל שקל איתן קטן , מדריך חדר כושר
איתן קטן , מדריך קטלבלס וחדר כושר
קורס מצוין (חבל שהוא נגמר) למדתי בקורס את הטכניקות הנכונות ממליץ בחום
דוד בק , מדריך קטלבלס
למדתי את עולם הקטלבלס לעומק אני מרגישה ביטחון ללמד ולאמן את המתאמנים שלי בשטח למדתי לשלב את הקטלבלס באימונים שלי בצורה יעילה יותר למדתי דגשים קטנים שעושים את ההבדל הגדול והמשמעותי בתרגילים קורס מעולה! מלמד ביצוע וטכניקה מדוייקת של התרגילים הקורס מלמד גם מרכיבים שונים של כושר כמו כוח זריזות גמישות ריכוך (הגליל) העובדה ש 95% מהקורס הוא מעשי היא נהדרת –הלמידה משתרשת בצורה הרבה יותר טובה, מה שנותן בטחון רב להתחיל ולאמן אחרים במיידי אורי מעביר את הקורס בצורה נהדרת. מדהים כמה רחב הידע שלו ובתחומים רבים . היופי בדבר שהוא משלב את כל התחומים האלה בתוך הקורס קורס איננו קורס קטלבל בלבד אלא גם קורס לאימון פונקציונלי ואימון כושר נכון .האימונים שאורי עשה לנו היו מעולים ,הוא מסתכל ומעיר הערות אורי טוב במה שהוא עושה ואוהב את מה שהוא עושה וזה ניכר במהלך הקורס כולו. הקורס ענה על ציפיותיי ואף יותר .נהנתי מכל רגע ואני מרגישה שהוא תרם לי המון . קורס מצויין מומלץ בחום.
שירה ישראלי , מדריכת קטלבלס ,חדר כושר
הקורס אימון פונקציונלי חידד את הדרך שאני מאמין בה ולא רק חד"כ. השילוב של כל האלמנטים של הקטלבס והיוגה והפילאטיס והאימון הפונקציונאלי פשוט מדהים. תודה, תודה רבה אורי על הדרך והשיטה שפיתחת הדרך שבה אורי מעביר את הקורס פשוט מקצועי למדתי המון, מהקורס שלא ידעתי. מונחים מקצועיים ודגשים הכי קטנים שהם הכי חשובים ממליץ חובה, חובה לעשות את הקורס. פשוט נותן כלים מדהימים ופותח דרך חדשה לאימונים
ניר גולדשטיין, מדריך קטלבלס , חדר כושר וקרוספיט
הקורס נתן לי כלים לעוד תחום שלם של אימון קטלבלס. אהבתי את הגישה של אורי שמקבילה את האימון ליום יום – פונקציונלית ובריאות מעל הכל דברים שידעתי וחשבתי ועכשיו אני שם אליהם לב יותר קבלתי עוד כלי מחשבה ויישום ההערה "אחד עובד ,אחד מדריך " חשובה מאוד חזרה הרבה בקורס וחשוב שתחזור עוד אני יכול להעיד על עצמי שלא מעט הייתי עסוק ב"איך אני מתאמן" ופחות ב "איך אני מאמן" ההרגשה של להיות מתאמן בעצמך לשם שינוי מאוד מהנה. הקורס מומלץ בחום
אור צימרמן מדריך קטלבלס , חדר כושר
הקורס נתן לי ביטחון ביכולות האתלטיות שלי ובידע שרכשתי הקורס פתח לי צוהר לחרות ולאתגר גופני ואינטלקטואלי אורי מעביר את הקורס בענווה ובכבוד ועם נכונות לעזור וללמד. הענווה והיכולת להקנות ביטחון עוזרות לאורי להעביר את הידע העצום שיש לו. מאוד. הייתי מוסיף קצת יותר תרגול של תרגילים מורכבים כמו…..הפכתי לשגריר
עמיחי איפרגן , מדריך קטלבלס , חדר כושר
"קיבלתי כלי לפיתוח כושר שהוא יעיל ורב תכליתי. הדגשים בקורס על טכניקה נכונה ובטיחות תרמו לי. לאורי ידע מעמיק בנושא פיתוח הכושר על מרכיביו ומעביר את הקורס בצורה מצויינת, מהנה ומועילה. הקורס בנוי היטב מבחינה מתודית, יש מקום לשאלות והבהרות והדגשים ברורים. שיטת אימון טובה מאוד, מאפשרת לשפר מרכיבי כושר רבים. עונה על צרכים חשובים מבחינה גופנית: סיבולת, שיווי משקל, שיפור יציבה – יכול להועיל למס' בעיות אורטופדיות כגיון בעיות גב וברכיים.
ד"ר איל בן-בסט – יועץ לרפואה, מומחה לרפואת משפחה
"אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי , משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו". "הקורס העניק לי ידע בשיטת אימון בעלת פוטנציאל עצום, אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי, משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו. זה לא דומה לשום דבר שעשיתי בעבר, מאוד התחברתי לקטלבלס ואני משוכנע שזאת שיטה שאצליח להתמיד בה לאורך זמן. אדם שאוהב להתאמן, לשפר את הכושר הגופני ולהישאר בריא, חייב לנסות"
אור טובי, מדריך קטלבלס , חדר כושר
הקורס שינה לי את חווית האימון כל הכבוד אורי המשך לעשות חיל!  לאורי ידע ברמות הגבוהות, עניני קצר וקולע. מומלץ בחום
דור גבאי מדריך קטלבלס , חדר כושר
"מה שפילאטיס לימד אותי במשך 5 שנים, קטלבלס והקורס של אורי לימד אותי בפרק זמן של שלושה שבועות". "אימון קטלבלס מיוחד במינו, אולי מזכיר את הרפרטואר התנועתי של מחול מודרני שעשיתי בעבר… אימון שמוציא את המאמן מדפוסים ישנים, מייעל את האימון ומשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני… סוף סוף הרגשתי co contraction – בטן וגב, שיפור סיבולת שריר ולב ריאה, עניין, תנועות שרשרת קואורדינציה. מה שפילאטיס לימד אותי במשך 5 שנים, קטלבלס והקורס של אורי לימד אותי בפרק זמן של שלושה שבועות."
גלי חן, מדריכת קטלבלס ,מאמנת כושר אישית/מורה לפילאטיס
"קורס מקצועי ביותר, יש בו ידע שהייתי שמח שכלל הצבא יידע ויעבור". "לאורך כל הקורס היה יחס אישי וסבלני מאורי שתרם המון לחוויית והבנת הקורס".
א', קצין אימון גופני – יחידה מיוחדת – צ.ה.ל
"אימון בריא, מאתגר, מעניין, ומשיג את המטרה הנכונה". "הקורס העשיר את הידע שלי בתחום התנועה, הוא ענה על ציפיותיי ואני מאוד מרוצה מהקטלבלס ומהמקום בפרט. זהו אימון פונקציונאלי, בריא, מאתגר, מעניין, משלב מספר שיטות יחד ומשיג את המטרה הנכונה."
מיכל קינמוני , מדריכת קטלבלס ,מאמנת כושר אישית
הקורס נתן לי כלים לקידום והתמקצעות שלי ועזרה להמשך וקידום היכולות שלי ושל המתאמנים שלי. אורי מעביר את הדברים בצורה מאוד מעניינת וסוחפת, ענה לי על כל שאלה או בעיה.
יערה מזרחי , מדריכת קטלבלס ,מאמנת כושר אישית
הקורס נתן לי אוצר תרגילים חדש שאוכל להתאמן בעצמי ולהעביר הלאה חוויה טובה ומעניינת, השיעורים עברו בצורה ברורה ,הפקתי מאה אחוז מהיכולת. אורי מעביר את הקורס בצורה מקצועית מאוד מעניינת ואמינה יודע להפיק את המירב מכל מתאמן ע"מ שיעביר זאת למתאמנים שלו
אוסנת ברוך , מדריכת קטלבלס , מאמנת כושר אישית מדריכת יוגה
"מומלץ מאוד, הדבר הכי נכון לעשות לגוף". "אימון הרבה יותר ממצה ומספק משיטות האימון הקודמות שלי… מומלץ מאוד, הדבר הכי נכון לעשות לגוף. התרשמתי מאוד מהסובלנות והיחס האישי שאורי מפגין, ישנה פתיחות ואווירה טובה ומרגיעה. כאיש יחידה מיוחדת אני חושב שהשת"פ שנוצר הוא מאוד בריא, גם החיילים מודים בזה וגם אני כמפקד שלהם. יש צורך לחזק את השת"פ עם הצבא הגדול על מנת ליצור את אווירת האימון הזאת כבר מהצבא"
מ , יחידה מיוחדת , צ.ה.ל
"אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול". "אתה בא, עובד, לומד, מתנסה והולך הביתה לתרגל – הדרך ללמוד!.. קורס שווה מאוד! שווה כל אגורה. אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול מאוד נעים להיות תלמיד של מורה צנוע… הבסיס החזק שהועבר טוב נותן לך חופש תנועה עצמאי אחרי הקורס."
מיכאל סון, מדריך קטלבלס , מאמן כושר
"מבחינתי קטלבלס הוא האימון המושלם". "אימון הקטלבלס תרם לפיתוח היכולות שלי בתחום הכושר, גמישות, כוח וכו'.היכולת הקשבה לגוף, ליכולות ולאני שלי. אימון הקטלבלס נותן ומפתח יכולות הקשורות בתנועות ובפונקציות השונות של הגוף, לאחר שנים בחדר הכושר בהרמת משקולות, הבנתי את המשמעות של אימון תנועתי.
עידן ודרריו, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
מאוד מרוצה שהגעתי לקורס מדריכי קטלבלס עם אורי וגיליתי את הקטלבלס. היסודות שאנו לומדים בקורס סייעו לי להתפתח כמתאמן וכמאמן. עמית יניב , מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי הקורס העניק לי את הידע לאימון נכון ואפקטיבי בקטלבלס, תוך כדי הפנמת המושג "אימון פונקציונלי". תחושתי היא שבמשך הקורס נחשפתי למימד חדש בתורת האימון וכתוצאה מכך השתנתה אצלי כל המושג של "אימון אפקטיבי". אין לי ספק שדרך האימון שלי לאחר הקורס שונה מאוד מזו שלפני הקורס. הקורס היה בנוי בצורה מעניינת ויעילה, נדבך על נדבך. אורי חילק איתנו את הידע שלו מתחומים שונים מהם הוא הגיע – פילאטיס, יוגה, אומנויות הלחימה וכו'. אורי מסביר את החומר בצורה מעניינת ומתקן טעויות של המתאמנים תוך מתן יחס אישי לכל מתאמן. התעסקתי הרבה מאוד באימוני משקולות, בעיקר משקולות חופשיים, כאשר הדגש המרכזי היה פיתוח כוח מקסימאלי. היום אני מבין שעבדתי יותר מידי על מימד אחד של הכושר הגופני תוך הזנחת המימדים האחרים. האימון בקטלבלס בשיטת האימון הפונקציונלי, תוך דגש על ה"שלם" , תורם הרבה לכל אחד אך לדעתי הוא חשוב יותר ככל שהתאמן מבוגר יותר.
יהושע זוהר – מנהל בית ספר תיכון
"אימון הקטלבלס יכול להחליף את החדר כושר…לאורי הירש ידע מדהים, גישה חיובית, מקצועית וכיפית ורמת אימון מקצועי וברמה גבוהה". "קורס מדריכי קטלבלס עם אורי הירש נתן לי המון הבנה על עצמי כמתאמנת וידע מקצועי גבוה. אימון הקטלבלס יכול להחליף את החדר כושר, ולהוסיף להמון מתעמלים ואתלטים. לאורי הירש ידע מדהים, גישה חיובית, מקצועית וכיפית… אין מה להשוות את שיטת הקטלבלס לאימונים אחרים, התחלתי להבין ולהרגיש שינויים בגוף הרבה יותר מהר מאשר בשיטות אחרות".
מירית אלמוג, מדריכת קטלבלס , מדריכת ספינינג, "בודי פאמפ"
"נהנתי מאוד, עברתי את הגבולות שהכרתי בעצמי תודה רבה, חזק ואמץ". "קורס קשה, מחשל ומהנה. אורי כמדריך מעורר השראה – במהלך הקורס מעודד להתמדה, מדרבן להתמודד עם קשיים וזה נטע בי הרבה מוטיבציה.. אני ממליצה מאוד, האימון כאימון פונקציונאלי חשוב. אורי, נהנתי מאוד, עברתי את הגבולות שהכרתי בעצמי, למדתי המון ניואנסים באנטומיה. למדתי הרבה על ייצוב מפרקים וחשיבותם מבחינה פונקציונלית. תודה רבה, חזק ואמץ."
עפרה עירון, מדריכת קטלבלס , כושר
"אימון מדהים… אורי מפגין רמת ידע שלא ראיתי אצל הרבה מאמנים בכירים… האימון המושלם". "דרך הקטלבלס גיליתי דרכים להתגבר על בעיות פיזיות, דרכים לחיזוק הגוף מבחינה פונקציונאלית, והעשרה וידע רב. אימון מדהים, שאת התוצאות מרגישים באופן מיידי. אורי מפגין רמת ידע שלא ראיתי אצל הרבה מאמנים בכירים- שילוב של היכולת להתאים לכל מתאמן את מה שמתאים עבורו, יחס אישי, וחוויה. הקטלבלס הוא אימון ברמה מאוד גבוהה, אימון מקיף וכולל, שהוא גם התעמלות מתקנת. בקיצור, האימון המושלם".
ערן וינטרוב, מדריך קטלבלס , מדריך ומתאמן באומנויות לחימה
"שיטת אימון חכמה, ומאתגרת שעובדת ממקום נכון, בריא ומעצים". "אימון הקטלבלס משלים את השיטות האחרות שאני מתרגלת – פילאטיס ויוגה. השיטה עובדת מאותו מקום והעקרונות משתלבים נהדר יחד. עם זאת, השיטה מוסיפה חוויה אירובית וכוח מתפרץ, מה שחסר באימונים בהם אני מורגלת- וזה יופי! זו שיטת אימון חכמה, מאתגרת, שעובדת ממקום נכון, בריא ומעצים".
נעמה אריאלי, מדריך קטלבלס , מדריכת פילאטיס מכשירים
"אימון הקטלבלס עבורי הוא חוויה שלמה של עבודה עם הגוף. עיצוב וחיטוב הגוף יחד עם שמירה על יציבה נכונה ועבודה על שריפת שומנים". מהמפגש הראשון הרגשתי את הערך המוסף שיש לאימון מסוג זה. אני מתאמנת שנים רבות במגוון פעילויות העוסקות בספורט ובתנועה, ובכל סוגי האימון האחרים הרגשתי שאין שלמות, אין מענה אחד כולל לחיטוב ושריפת שומנים במקביל. מה שהיה נכון עבורי באימון מסוג זה, ולדעתי נכון למגוון רחב של מתאמנים, הוא שאימון הקטלבלס עובד על כל הגוף, על מערכת השרירים המייצבים, בעת ובעונה יחד עם שרירי התנועה הגדולים. על עיצוב וחיטוב הגוף- יחד עם שמירה על יציבה נכונה ועבודה על שריפת שומנים. תודה גדולה על החשיפה, ודבר אחרון ולא פחות חשוב- המשקולת ידידותית וסקסית בצורה ובצבעים שלה".
שני פייקוב, מדריכת קטלבלס ,מטפלת בתנועה ומגע באמצעות שיטת אלבאום
"היחס, האווירה והמקצועיות של אורי גרמו לי לעבוד קשה בשילוב עם הנאה. היכולות והגישה המקצועית שלו לאתר בעיות ולפתור אותן- מעוררת השראה". "קורס מדריכי קטלבלס עם אורי הירש פתח לפני תפיסת אימון חדשה, גישה מושלמת לשיפור כל מרכיבי הכושר המשלבת מודעות ותנועה. מומלץ לכל מי שרוצה לשפר היכולות הגופניות והנפשיות. היחס, האווירה והמקצועיות של אורי ושל שאר המתאמנים גרמו לי לעבוד קשה בשילוב עם הנאה. היכולות והגישה המקצועית של אורי לאתר בעיות ולפתור אותן מעוררת השראה. שיטת הקטלבלס לדעתי, תורמת לשיפור הגוף בצורה שעולה על שיטות אימון אחרות. אסור לוותר על הקורס ועל ההתנסות".
אלון כהן, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
"אימון הקטלבלס מדהים ומתאים לכל … אימון חזק ועצים לגוף ולנפש". "באימון הקטלבלס יכולתי להפעיל את מרכיבי הכושר הגופני הקונבנציונאלי ולשלבם בעבודה עם העקרונות הפונקציונאליים (בפילאטיס חסרה לי העצימות). אורי מאמן מקצוען עם ידע מקצועי רחב ביותר מתחומי אימון שונים, המשלימים זה את זה, מסביר ומתייחס באופן אישי, מדגים באופן ברור, האווירה כיפית ורצינית. כמורה לחינוך גופני וכמאמן בחדר כושר העובד בדרך הקונבנציונאלית מצד אחד, וכמדריך פילאטיס מצד שני, אימון הקטלבל'ס מהווה נדבך נוסף באימון ההוליסטי, המשלים את תפקוד הגוף באימון ובחיי היומיום. אימון הקטלבלס – מדהים, ומתאים לא רק לכל מי שרוצה לפתח ולשפר את כושרו הגופני, אלא גם להתחבר טוב יותר לגופו ופנימיותו. לסיכום – אימון חזק ועצים לגוף ולנפש, המחייב התאמה לרמת המתאמן".
אילון וקסלר, מדריך קטלבלס ,מורה לחינוך גופני, מדריך פילאטיס וספינינג
"זוהי שיטת האימון האפקטיבית ביותר שאני מכיר". "אני מתאמן באומנויות לחימה כבר 25 שנים ובחדר כושר 17 שנים. מאז שהתחלתי להתאמן בקטלבלס אצל אורי, הכוח והגמישות שלי עלו וכן החיטוב בכל הגוף. לפי דעתי זוהי שיטת האימון האפקטיבית ביותר שאני מכיר. אימון של רבע שעה עם הקטלבלס מספק לי תוצאות טובות יותר מאימון של שעה בחדר כושר. אני ממליץ בחום לכל מי שעוסק באומנות לחימה לגלות את מה שיודעים כבר הרבה אמני לחימה בעולם, ולהכניס את אימוני הקטלבלס לשגרת האימון. אורי הוא מאמן יוצא דופן- אדם שמבין ומלמד איך להפעיל את כל הגוף כחטיבה אחת, ולשפר את תפקודי הגוף בכל הרמות –הן ברמת הביצועים הספורטיביים, והן ברמת איכות החיים היומיומית".
גיא אהרונסון, מדריך קטלבלס , מטפל ברפואה סינית
דילוג לתוכן