איתנים קטלבלס - כושר ותנועתיות בקבוצות קטנות

מקום טוב לתרגול בין הרצליה לרמת השרון | רבי עקיבא 50 הרצליה

הסדנאות מיועדות למאמני כושר אישי, מדריכי כושר, פילאטיס, פונקצינאלי, קרוספיט ומתרגלים המעוניינים להתמקצע, להתקדם בידע המקצועי ולרכוש מיומנות עם הקטלבלס. בקורס נלמד תרגילי קטלבל על רצפיו השונים, תרגילי גמישות יעודיים, התאמת דרגות הקושי, ואיך לבנות התקדמות של רצפי תרגילים ומערכי שיעור קטלבלס בכל הרמות.

חלק ראשון

המכניקה והטכניקה של תרגילי הקטלבלס , Swing Lift-Dead, up-Get – תרגילי הכנה, תרגילים משלימים.

חלק שני

המכניקה והטכניקה של תרגילי הקטלבלס ,Squat, Clean, position Rack – mill-Wind, Press תרגילי הכנה, תרגילים משלימים, דגשים ובטיחות עבודה עם הקטלבלס. איך לבנות התקדמות הדרגתית בכל תרגיל ותרגיל, בניית רצפי תרגילים ומערכי שיעור קטלבלס – לסטודיו, לאימונים קבוצתיים, לאימונים אישיים.

חלק שלישי

עקרונות, דגשים ובטיחות עבודה עם הקטלבלס. תרגילי קטלבלס מכל האסכולות (כושר וספורט) וסינרגיה של הסגנונות. קטלבלס : מבוא לקטלבל ספורט Snatch תרגילי הכנה, תרגילים משלימים, איך לבנות התקדמות הדרגתית בכל תרגיל ותרגיל, בניית רצפי תרגילים ומערכי שיעור קטלבלס – לסטודיו, לאימונים קבוצתיים, לאימונים אישיים.

מירי נמנוב, מדריכת חדר כושר
קרא עוד
קורס מקצועי, קוסם. מוכן לעזור מעבר לרגיל, עוזר לנו בלהבין את המגבלות והפציעות שלנו טוב יותר. היה מהמם!
סרחיו מירקין, מדריך חדר כושר
קרא עוד
הקורס תרם לי בהבנה שלי איך נכון לעבוד עם קטלבל. קורס מעניין, קולע ולא מפוזר, ענייני. אורי מקצוען בתחום הקטלבלס. תענוג לראות שעוד קיימים מכונים שהם נאמנים למקורות.
אמיתי שמואלי, מאמן כושר אישי
קרא עוד
הקורס תרם: מאוד להכרת הקטלבלס, לעבודה בטכניקה נכונה וכיצד להעביר את הידע בביצוע תרגילים ומתן דגש על ביצוע נכון למתאמנים. אורי מאמן מצוין!!! החומר מוסבר בצורה בהירה ומאוד מקצועית ועניינית. הערך המוסף שאורי מביא לקורס כמו תרגילי החימום והידע המקצועי הנלווה לקטלבלס מוסיף המון ותורם לתחושה של בטיחות, ביטחון, אמנות ועבודה נכונה במנחי גוף נכונים!
גלעד דבוש , מדריך קטלבלס, חדר כושר וקרוספיט
קרא עוד
הקורס חידד ושיפר לי תרגילים שהכרתי הדרכה מקיפה ומענינת תוך התייחסות ומתן פתרון של כל בעיה ושאלה.
אייל קולורני , מדריך קטלבלס, כושר
קרא עוד
למדתי מספר דרכים מעניינות להעביר את השיטה למתאמנים, נתן לי זמן להתרכז בכיוון אחד ספיציפי. אווירה כיפית, נעימה, חוויה שחשובה להרבה מדריכים לעבור בתחום. אורי הוא אדם מקצועי. נעים. רואים שהוא חי את מה שהוא מאמין בו. הקורס הוא חוויה שכל מאמן כושר צריך לחוות כדי שיעביר את הידע ואת האימון בצורה טובה, יעילה ובטיחותית.
גבריאל מוסקוביץ' , מדריך קטלבלס, חדר כושר
קרא עוד
הקורס תרם לי מאוד ברמת הידע שלו. הקורס תרם לי הרבה ברמת החשיבות של התנועה. אהבתי מאוד את הקטלבלס והבנתי שזה תחום שהייתי רוצה להתפתח בו ולהעמיק הרבה יותר את הידע שלי. אני חושב שברמה הבסיסית אורי מעביר את הקורס מעולה. בשבילי הקורס היה נהדר , נתן לי הרבה כלים וידע. מה שלא היה לי בתחום בכלל.
א', קצין אימון גופני – יחידה מיוחדת – משטרה
קרא עוד
הכרות חשובה בתחום הכושר הגופני ששינתה לי הרבה בחשיבה איך לאמן ובאיזה כלים להשתמש. התנסות מעשית, שלי היא חשובה מאוד וחדשה. אורי העביר את הקורס בצורה מקצועית מאוד, הפגין ידע מרשים ביותר ורחב מאוד בהרבה נושאים שקשורים לכושר גופני, ידע לענות בהרחבה על הנשאל ועשה זאת בהבנה. שיטת האימון שונה ממה שנהגתי לעשות בעבר. הגדולה של האימון כמו שלמדנו, מערב המון ביחד וזה הרווח הגדול של האימון.
עמיחי איפרגן , מדריך קטלבלס , חדר כושר
קרא עוד
הקורס נתן לי ביטחון ביכולות האתלטיות שלי ובידע שרכשתי הקורס פתח לי צוהר לחרות ולאתגר גופני ואינטלקטואלי אורי מעביר את הקורס בענווה ובכבוד ועם נכונות לעזור וללמד. הענווה והיכולת להקנות ביטחון עוזרות לאורי להעביר את הידע העצום שיש לו. מאוד. הייתי מוסיף קצת יותר תרגול של תרגילים מורכבים כמו…..הפכתי לשגריר
אור טובי, מדריך קטלבלס , חדר כושר
קרא עוד
"אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי , משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו". "הקורס העניק לי ידע בשיטת אימון בעלת פוטנציאל עצום, אורי מעביר את הקורס באופן מאוד מקצועי, משוחרר וקליל בדומה מאוד לאיך שכתב את ספרו. זה לא דומה לשום דבר שעשיתי בעבר, מאוד התחברתי לקטלבלס ואני משוכנע שזאת שיטה שאצליח להתמיד בה לאורך זמן. אדם שאוהב להתאמן, לשפר את הכושר הגופני ולהישאר בריא, חייב לנסות"
מיכאל סון, מדריך קטלבלס , מאמן כושר
קרא עוד
"אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול". "אתה בא, עובד, לומד, מתנסה והולך הביתה לתרגל – הדרך ללמוד!.. קורס שווה מאוד! שווה כל אגורה. אורי בעל ידע מדהים בתחום והוא לא מתקמצן לשתף אותו עם התלמידים… המון טיפים קטנים שעושים הבדל גדול מאוד נעים להיות תלמיד של מורה צנוע… הבסיס החזק שהועבר טוב נותן לך חופש תנועה עצמאי אחרי הקורס."
עידן ודרריו, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
קרא עוד
"מבחינתי קטלבלס הוא האימון המושלם". "אימון הקטלבלס תרם לפיתוח היכולות שלי בתחום הכושר, גמישות, כוח וכו'.היכולת הקשבה לגוף, ליכולות ולאני שלי. אימון הקטלבלס נותן ומפתח יכולות הקשורות בתנועות ובפונקציות השונות של הגוף, לאחר שנים בחדר הכושר בהרמת משקולות, הבנתי את המשמעות של אימון תנועתי.
עידן ודרריו, מדריך קטלבלס , מאמן כושר אישי
קרא עוד
"מבחינתי קטלבלס הוא האימון המושלם". "אימון הקטלבלס תרם לפיתוח היכולות שלי בתחום הכושר, גמישות, כוח וכו'.היכולת הקשבה לגוף, ליכולות ולאני שלי. אימון הקטלבלס נותן ומפתח יכולות הקשורות בתנועות ובפונקציות השונות של הגוף, לאחר שנים בחדר הכושר בהרמת משקולות, הבנתי את המשמעות של אימון תנועתי.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן